Механіко-технологічний фаховий коледж
Одеського національного технологічного університету

ukru

БІБЛІОТЕКА ІНФОРМУЄ

Бібліотека Механіко-технологічного фахового коледжу Одеської національної академії харчових технологійй тісно пов’язана з Науково - технічною бібліотекою академії.

У 1932 році, тоді ще технікум, власної матеріальної бази не мав і працював спільно з Одеським інститутом технології зерна та борошна.

У 1953 році навчальний заклад відсвяткував новосілля - переїхав до спеціально побудованого корпусу на вулицю Московську (Чорноморського козацтва), 12 де і продовжує роботу.

Бібліотека поступово (протягом 1953-1965 років) переїхала до нового навчального корпусу та налічувала  15400 екземплярів бібліотечного фонду. До сьогоднішньго дня відбулося багато змін у структурі та фондах нашої бібліотеки.

На сьогоднішній день контингент читачів - 667 користувачів. Книжковий фонд складає 50257 примірників.

Необхідність переходу бібліотеки на новітні бібліотечні технології з метою забезпечення вільного доступу до інформаційних ресурсів поставила перед бібліотекою завдання її комп’ютеризації.

Бібліотека коледжу протягом дня дає читачам максимум позитивної і корисної інформації, забезпечуючи всебічні потреби в начальній та науковій літературі, тому що обслуговування користувачів на абонементі, це не тільки видача літератури додому, це багатопрофільний галузевий фонд: підручники, наукова література, це комфортні умови для вибору і перегляду літератури, індивідуальний підхід до обслуговування читачів, адже являючись частиною соціальної структури суспільства, бібліотека стрімко змінюється у відповідності до вимог часу.

   На даний час у бібліотеці сформувався такий склад співробітників:

1 Оляновська Алла Вячеславівна
Завідуюча
2 Болтенкова Ірина Володимирівна
Провідний бібліограф
3 Усенко Наталя Володимирівна
Бібліотекар
^ Вгору ^