Механіко-технологічний фаховий коледж
Одеського національного технологічного університету

ukru

   26 квітня - 36 років з дня трагедії, яка принесла біль, страждання та горе багатьом українським родинам.
   Понад 30 років минуло з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, але її наслідки залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти. За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.
   Для студентів І курсу була проведена тематична бесіда за темою: "Чорнобильська катастрофа: історія та сучасність" викладачем екології Насушною Т.Ю.  яка акцентувала увагу студентів на те, які висновки має зробити людство із Чорнобильської трагедії? Перш за все, це – відповідальність, адже «мирний атом» виявився вже й не таким «мирним» і безпечним, а, значить, має бути підконтрольний людині із усіма можливими наслідками, і бути технологічно прогнозованим.
   Студенти із гордістю та шаною згадували героїчний подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС, наших співвітчизників, які першими вступили в нерівний двобій із цією жорстокою зброєю, яка здатна вмить буквально випалити усе живе… Певна необізнаність та непоінформованість ліквідаторів про катастрофічні наслідки радіаційного випромінювання для людського здоров`я стали фатальними для багатьох з них… Але це не зупинило наших військових, медиків, правоохоронців першими прийняти на себе цей страшний вогонь небезпеки…іноді – ціною власного життя.
   Дякуємо за подвиг, і вічна пам`ять героям, що віддали своє життя у боротьбі з цією техногенною катастрофою!

i1 i2 i3

^ Вгору ^